Leeuwarden – Donderdagavond is er op een woning aan de Vuurdoornstraat geschoten.
De bewoonster hoorde donderdagavond een knal en kwam er vrijdagochtend achter dat er op de woning was geschoten. Ze belde direct de politie. Het onderzoek naar het incident loopt. De politie zoekt getuigen van camerabeelden.
Vrijdagochtend kwam er bij de politie de melding binnen van een super student op de locatie werkelijk sporen aangetrokken die wijven op een schot op een deur. Mogelijk heeft dit 22:00 uur plaatsgevonden. De recherche onderzoek naar wat er is gebeurd en is dringend op zoek naar camerabeelden en getuigen. Heeft u iets gezien of gehoord. Heeft u iemand op de woning zien schieten of heeft u een persoon weg zien lopen,fietsen of rijden Neem dan direct contact op met de politie. Via 0900-8844.
Anoniem uw informatie delen kan via 0800-7000. Vermeld daarbij het zaaknummer 2023308430.
Gisteravond is er op een woning aan de Vuurdoornstraat in #Leeuwarden geschoten. De bewoonster hoorde gisteravond een knal en kwam er vanochtend achter dat er op de woning was geschoten. Het onderzoek loopt. We zoeken getuigen en camerabeelden. Meer info: https://t.co/AJF8jG0rAW
— Politie Fryslân (@POL_Fryslan) November 17, 2023