Drie aanhoudingen na steekpartij in Leeuwarden

Leeuwarden – Zaterdagavond rond 20.00 heeft er een steekincident plaatsgevonden op de Schrans in Leeuwarden.

Hierbij raakte één persoon gewond. De politie is ter plaatse gekomen doen onderzoek op de locatie. De precieze toedracht van het steekincident is nog onbekend.

Er is nog geen verdachte aangehouden. Er is persoon gewond geraakt en door het ambulancepersoneel behandeld en overbracht naar het ziekenhuis.

Agenten troffen het slachtoffer daar aan. Op beide plaatsen vindt forensisch onderzoek plaats en spreekt de politie met getuigen. Heeft u het steekincident zien gebeuren of heeft er misschien camerabeelden van het steekincident? Dan komt de politie graag met u in contact.

Deel uw informatie telefonisch met de politie via 0900-8844 of anoniem via 0800-7000. Camerabeelden uploaden kan via.

Foto’s Ditisfryslan.nl

error: Content is protected !!