TYTSJERK – Een scooter en een motorrijder zijn maandag aan het eind van de ochtend hard met elkaar in botsing gekomen.
Omstanders verleenden direct eerste hulp en belden de hulpdiensten. Twee ambulances, de traumahelikopter en meerdere politieauto’s kwamen met spoed ter plaatse.
De scooter en de auto kwamen door een nog onbekende oorzaak frontaal met elkaar in botsing waarbij beide voertuigen zwaar beschadigd raakten.
De bestuurder van scooter raakte zwaargewond en is na behandeling met spoed overgebracht naar het ziekenhuis in Leeuwarden. De politie forensische opsporing zal onderzoek doen naar de toedracht van het ongeval.
Foto’s Jeffrey Klaaijsen
Omstreeks 11:00 uur heeft er een verkeersongeval tussen een auto en een brommer plaatsgevonden op het Suderein nabij #Tytsjerk. Een persoon raakte zwaargewond. Politie, ambulance en het MMT zijn op dit moment ter plaatse. De politie zal onderzoek doen naar de toedracht.
— Politie Fryslân (@POL_Fryslan) April 18, 2022