URETERP – Een felle brand heeft maandagmiddag en avond een schuur en een woning met rieten dak in de as gelegd.
De brand brak rond kwart over drie uit in de schuur naast de woning, de brandweer schaalde meteen op naar middelbrand. Meerdere brandweerkorpsen en de politie gingen met spoed naar het opgegeven adres. Een schuur had door onbekende oorzaak vlam gevat en kon meteen als verloren worden beschouwd.
Naast de schuur stond een woning met een rieten dak, waar het vuur al snel naar oversloeg. Ondanks de inzet van de brandweer, is de woning uiteindelijk ook ten prooi gevallen aan de vlammen.
De rook van de brand was in de wijde omtrek zichtbaar. Met een Mini kraan is er sloopwerkzaamheden verricht. Over de oorzaak van de brand is nog niets bekend. Het blussen zal nog wel even tijd met zich meebrengen. Stichting slavage is ingeschakeld om de bewoners bij te staan met het afhandelen van de schade.
foto’s Henk Bijl Willem Veenstra-Media
update foto’s