Meerdere messen aangetroffen bij horecaondernemers op de kade in Drachten

Drachten – Gistermiddag heeft de wijkagent van de kaden in Drachten bij de horecaondernemers een ronde gedaan. De politie doet dit om de wapens op te halen die door de stappers meegenomen worden naar de horecagelegenheden.

Op de foto is te zien wat er mee wordt genomen tijdens het stappen. Deze wapens zijn afgenomen sinds de horeca weer open is. Echter, deze wapens zijn niet toegestaan!
Er geldt een messenverbod in de horeca. In het kader van dit verbod is er de mogelijkheid om preventief te fouilleren.
Mochten de agenten iemand tegen komen met een mes op zak, dan kunnen de politiemensen verbaliseren op basis van de Wet Wapens en Munitie. Ook bij een huis, tuin en keukenmesje.

De politie willen graag dat iedereen veilig op kan stap in Drachten. Laat je wapens thuis. Foto politie Drachten

error: Content is protected !!