Eastermar – De brandweer en politie werden in de nacht van vrijdag op zaterdag omstreeks 01.41 uur gealarmeerd voor schuurbrand achter een hotel aan de Elte Martens Beimastrjitte in Eastermar.
Eenmaal ter plaatse bleek snel dat de brand uitslaand was. Er werd daarom opgeschaald naar middelbrand, Dat betekent dat er een tweede tankautospuit ter plaatse komt om de eerste ploeg te assisteren bij bluswerkzaamheden. De brandweer kon voorkomen dat de brand oversloeg naar het naastgelegen pand.
Ook is er een ambulance ter plaatse gekomen om een persoon te controleren in verband met rookinhalatie. De brandweer kon omstreeks 02.29 uur het sein brand meester geven. Hoe de brand is ontstaan is niet bekend. Foto’s Waldnet.nl